Alexandre Dumas’nın Ölümsüz Kahramanları Alfa Yayınları’nda

ÜÇ SİLAHŞÖRLER MACERALARINA 20 YIL SONRA
DEVAM EDİYOR!

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için…

Alfa Yayınları’ndan Üç Silahşörler’in devam kitabı olarak yayımlanan Yirmi Yıl Sonra, 1648-1649 yıllarında Fransa’da yaşanan ayaklanmalar etrafında gelişen olayları ele almaktadır. İç savaş, Fransa’da XIV. Louis’nin tahtını sallarken, İngiltere’de de Kral I. Charles, Cromwell’in tehdidi altındadır.

Silahşörlerin Milady ve Kardinal Richelieu’ye karşı kazandıkları zaferin üzerinden tam yirmi yıl geçmiştir. Bu dört arkadaş politik görüşleri bakımından ayrılmıştır: Athos ve Aramis Prens’in yanında dururken; D’Artagnan da Porthos’u Richelieu’nun halefi Mazarin’i desteklemeye ikna etmiştir. Birlikte kılıç sallayan silahşörler, şimdi birbirlerine kılıç çekme tehlikesiyle karşı karşıyaydılar. Milayd’nin intikamını almak üzere ortaya çıkan kişiyse işleri iyice zora sokacaktır.

Bu unutulmaz eser, Alexandre Dumas’nın ölümsüz kahramanları Alfa Yayınları’nda canlanıyor. Dört nala koşan atların toynak sesleri, parıldayan kılıçlar, siyasi entrikalar ile tozun dumana karıştığı bu macerayı soluksuz okuyacaksınız.

ALEXANDRE DUMAS
ÜÇ SİLAHŞÖRLER
Yirmi Yıl Sonra
Klasik
1. Basım: Kasım 2017
Fransızcadan Çeviren: İSMAİL YERGUZ
897 Sayfa