Adana Film Festivali Halkla İç İçe Sürüyor

Adana Film Festivali halkla iç içe sürüyor

Geleneksel Sevgi Korteji ve Sertab Erener Konseri renkli görüntülere sahne oldu

25. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında düzenlenen sevgi kortejinde ünlü isimler klasik otomobilleriyle halkı selamladı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte ünlü isimler, Sevgi Kortejinde buluşup vatandaşları selamladı

SEVGİ KORTEJİNDE ÜNLÜ İSİMLERE SEVGİ SELİ

25. Uluslararası Adana Film Festivali’nde ünlü isimler Sevgi Korteji’nde buluşarak halkı selamladı. Ömrünü sinemaya adayan ve hak ettiği değeri göremeyen sanatçıları bereketli Çukurova topraklarının sarı sıcak samimiyeti ile ağırlayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün öncülük ettiği Sevgi Korteji ile ünlü isimler Adanalıları selamladı.

Adanalılar sevgi kortejine katılan sanatçı ve oyuncuları adeta bağrına basarak, yoğun ilgi gösterdiler, kortejde ilerleyen ünlüleri sık sık durdurup birlikte fotoğraf çektirdiler.

ERENER ADANALILARI SAHNESİ İLE BÜYÜLEDİ

Kortejin ardından ise Türk Müziğinin sevilen sesi Sertab Erener, İstasyon Meydanı’ndaki konserle Adanalılara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy’un da katıldığı konserde ünlü sanatçı Erener’e çiçek ve plaketini de Başkan Sözlü, kızı Gökçen Sözlü ve MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy verdi.