“46” Yeni Sayısı “Robot Edition”da!

İNSANLIĞIN TEKNOLOJİ ile
İNİŞLİ ÇIKIŞLI HİKAYESİ
“46 – ROBOT EDITION”DA!

Fotoğrafçı Mehmet Turgut’un hayat verdiği dijital fotoğraf kültür dergisi “46” yeni sayısı “Robot Edition”da; teknoloji ile inişli çıkışlı hikayemizi sayfalarına taşıyor! Sayfalarına Azra Akın, Levent Üzümcü, Şenay Gürler ve Uğur Alibaşoğlu’nun konuk olduğu “46 – Robot Edition”; 24 Ekim’den itibaren yayında!

Dijital olarak yayınlanan ve gün geçtikçe daha fazla insana ulaşan “46”, yeni sayısı “Robot Edition”la hayatın her alanına giren robotlarla farklı bir ilişki kuruyor. Geçmişten günümüze, insanlığın teknoloji ile inişli çıkışlı hikayesini sayfalarına taşıyan “46 – Robot Edition”a; Azra Akın, Levent Üzümcü, Şenay Gürler ve Uğur Alibaşoğlu konuk oluyor.

“Robot Edition”la, “46” ailesine iki isim daha katılıyor; “Teknolojiden Anlamayan Adam”ın yaratıcıları Timur Akkurt ve Barış Akpolat, “46”ya özel video ve yazılarıyla okuyucularla buluşacak.

Her zaman şaşırtan, hayran bırakan ve merakla beklenen “46”ın yeni sayısı “Robot Edition” fotoğrafları, sohbetleri ve yazılarıyla yine çok konuşulacak. 24 Ekim 2014’ten itibaren iPhone ve iPad uygulamalarıyla AppStore’da yerini alan “46 – Robot Edition”, ayrıca www.46magazine.com sitesinden de indirilebiliyor. Üstelik uygulama ve derginin tüm sayıları ücretsiz!