“46”, Şiirin ve Şairlerin Evrenine Giriyor

LARA FABIAN’IN KAPAK OLDUĞU
DİJİTAL “46”,
ŞİİRİN ve ŞAİRLERİN
EVRENİNE GİRİYOR!

Fotoğrafçı Mehmet Turgut’un hayat verdiği dijital fotoğraf kültür dergisi “46”ın “Şiir Sayısı” 19 Kasım’dan itibaren yayında! Kapağına dünyaca ünlü müzisyen, efsane ses Lara Fabian’ın konuk olduğu “46 – Şiir Sayısı”nda yer alan diğer isimler ise; Ataol Behramoğlu, Bahtiyar Engin, Ceyhun Yılmaz, Haydar Ergülen, Jehan Barbur, Kaan Koç, Mehtap Meral, Melis Kar, Menderes Samancılar, MŞŞ (Mehmet Şenol Şişli) Metehan Mert Çakır ve Selcan Aydın.

Dijital olarak yayınlanan ve gün geçtikçe daha fazla insana ulaşan “46”, yeni “Şiir Sayısı” ile; şiirin büyüleyici dünyasına doğru bir yolculuğa çıkıyor. Şiirin ve şairlerin evrenine girip geçmişe, şimdiye ve geleceğe bakıyor.

Okuyucularını kapağında, dünyaca ünlü müzisyen ve “Şiir, bir şeyler ifade etmenin büyüleyici bir yolu, beni nasıl çektiğini anlatamam” diyen efsane ses Lara Fabian ile karşılayan “46”; bu kez şiirin içsel yolculuğunu, onları yazan şairleri ve şairlerin iç dünyalarını anlatıyor. Şiirin ve şairlerin tartışıldığı “46 – Şiir Sayısı”na ayrıca; Ataol Behramoğlu, Bahtiyar Engin, Ceyhun Yılmaz, Haydar Ergülen, Jehan Barbur, Kaan Koç, Mehtap Meral, Melis Kar, Menderes Samancılar, MŞŞ (Mehmet Şenol Şişli) Metehan Mert Çakır ve Selcan Aydın konuk oluyor.

Alper Kul, Barış Akpolat, Tolga Akyıldız ve Timur Akkurt da, yeni sayıda yine köşelerinde okuyucularla buluşuyor.

Her zaman şaşırtan, hayran bırakan ve merakla beklenen “46”ın yeni “Şiir Sayısı”; fotoğrafları, sohbetleri ve yazılarıyla yine çok konuşulacak. 19 Kasım’dan itibaren iPhone ve iPad uygulamalarıyla AppStore’da yerini alan “46 – Şiir Sayısı”, ayrıca www.46magazine.com sitesinden de indirilebilir. Üstelik uygulama ve derginin tüm sayıları ücretsiz!